Monitoring

Monitoring wizyjny

Kamery IP to innowacyjne. Bazując na standardach cyfrowych, umożliwiają zapis obrazu i dźwięki. Rejestrowany obraz charakteryzuje się znacznie lepszą jakością w porównaniu z analogowymi kamerami przemysłowymi.

Proponujemy najwyższej klasy kamery IP będące jednym z najbardziej istotnych elementów systemu monitoringu wizyjnego. Produkty pochodzą od renomowanych producentów, co stanowi to gwarancję doskonałej jakości i niezawodności.

Oferujemy kamery kopułowe, jak i tubowe, wewnętrzne i do użytku zewnętrznego. Dzięki certyfikatom jakościowym pozwalają na prawidłową pracę w każdych warunkach. Oferta obejmuje kamery IP o różnej rozdzielczości, co pozwala opracować projekt spełniające Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Systemy Nagłośnienia

W dużych obiektach oferujemy systemy nagłośnieniowe wykonane w technologii 100V. Technologia ta pozwala na stworzenie systemu nagłośnienia rozłożonego na dużym obszarze, np magazynie. W systemach takich stosowane są zabezpieczenia przeciwprzepięciowe wzmacniaczy, które zabezpieczają sprzęt przed zniszczeniem w przypadku zwarcia w instalacji głośnikowej.

Dodatkowym zabezpieczeniem głośników są także transformatory zapobiegające spaleniu się cewki. Dzięki nim, możliwe jest także indywidualne regulowanie poziomu dźwięku emitowanego przez dany głośnik.

W ofercie posiadamy szeroką ofertę głośników dla instalacji 100V, zarówno niskobudżetowe jak i wyższej jakości emitowanego dźwięku oraz sposobu zabudowy i montażu.

Oferujemy także zintegrowane zestawy nagłośnieniowe dla pubów i małych lokali gastronomicznych.