Kasy fiskalne

Kasy fiskanle

Posnet Ergo

perfekcyjne połączenie najbardziej istotnych właściwości kas stowrzyło ten wybitny i wyjątkowy model kasy fiskalnej.
1249PLN

Mobile HS

Wrzuć ją do teczki lub kieszeni. To najmniejsza kasa fiskalna na rynku, z którą udasz się w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty.
1299PLN

Bingo HS EJ

Niezwykle popularna i często wybierana przez właścicieli małych punktów handlowych. Doceniana za niewielkie gabaryty i intuicyjną obsługę.
1299PLN

Posnet Revo

Możliwość połączenia REVO z wagą oraz graficzne wyświetlacze nie tylko dobrze się prezentują, ale też pozwalają zaoszczędzić miejsce.
1699PLN

Posnet Neo XL

Posnet NEO XL to jedna z najbardziej zaawansowanych kas systemowych, która doskonale sprawdza się w średnich i dużych placówkach handlowych.
1999PLN

Usługi dodatkowe

Pogwarancyjny serwis kas fiskalnych

W przypadku uszkodzenia w kasie fiskalnej sprzętu nie odsyłamy do producenta lecz naprawiamy na miejscu. Posiadamy serwis elektroniczny z pełnym wyposażeniem oraz wszystkie niezbędne części , konieczne do naprawy ewentualnych usterek kasy. Typowy okres naprawy kasy – 2 godziny.

Szkolenia z zakresu obsługi kas fiskalnych

Firma nasz znajduje się w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.10.00097/2017 . Nasi specjaliści prowadzą szkolenia między innymi z zakresu kas fiskalnych. Szkolenia prowadzone są dla zorganizowanych grup słuchaczy oraz pojedynczych osób . Kurs kończy się egzaminem końcowym. Współpracujemy również z innymi organizacjami szkolącymi jak i szkołami.
Program szkolenia składa się z części teoretycznej (przepisy prawne ) oraz z części praktycznej (obsługa kas i obsługa kas systemowych). Dodatkowo absolwent po ukończeniu kursu potrafi kasę skonfigurować , zaprogramować oraz podłączyć inne urządzenia wspomagające sprzedaż ( skanery, kolektory, wagi etykietujące itp.).